Online İngilizce Kursu

– İngilizceyi hiç bilmeyen, belirli bir seviyeye kadar gelmiş ve eğitimini yarıda bırakmış olan ve bu konuda eksikliğini gidermek isteyen kişiler,

– İngilizce eğitim programını ve zamanını kendi belirlemek isteyen kişiler,

– Personel eğitimi ve hizmet içi eğitimlerde farklılık ve kolaylık yaratmak isteyen kurum ve kuruluşlar için uygulanabilecek en etkin yöntemlerden birisidir.

Eğitim uzaktan (online) eğitimdir. Öğrencinin tercih edeceği programa bağlı olarak telefondan ve/veya internet üzerinden eğitim koçu ile desteklenmektedir.

Bu yöntem; kullanıcının bilgisini pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmesini sağlamak üzere hazırlanmıştır. Kullanıcının sistemi açık olduğu sürece sınırsız tekrar yapma olanağı, ücretsiz seviye belirleme sonucunda ihtiyacı olan seviyeden eğitimine başlaması ve sürdürmesi, dil eğitiminde gerekli tüm alanlarda pratik yapma imkanı sunulmaktadır.

Genel İngilizce eğitimini hedefler, A1’den C1’e CEFR ile %100 uyumludur. Dinleme, Dilbilgisi, Etkileşimli Konuşma ve Deyim derslerini, toplamda 1000 saatin üzerinde aktiviteyi içerir. Öğrenci, Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu sertifikasına ücret ödemeden sahip olur.

Sizi Geri Arayalım

Kurslarımız ve kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz için sizi geri arayabiliriz. İletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli.

Kayıt İçin Bilgi Alın
Bilgilerinizi bırakın, sizi geri arayalım.

Bilgilerinizi göndererek gizlilik politikamızı ve KVKK aydınlatma metnini kabul etmiş sayılırsınız.